Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Postanowienia

1. Naprawa Wi-Fi

Staszic od dawna chwali się swoim darmowym Wi-Fi, aczkolwiek wszyscy wiemy, jak to wygląda w rzeczywistości. Jako uczeń klasy o profilu informatycznym, postaram się we współpracy z nauczycielami naprawić dostęp do internetu.

2. Lustra

W szkolnych szatniach na WF, lub męskich łazienkach lustra to rzadkość. Ze strony damskiej nieraz słychać skargi, że po ćwiczeniach nie mają gdzie poprawić fryzury, bądź makijażu. Dzięki dobrym kontaktom mam możliwość załatwienia luster po okazyjnych cenach, co na pewno zmotywuje szkołę do ich zakupu.

3. Szkolne kino

Jednym z moich celów byłoby rozwinięcie nocy filmowych. Mam wiele pomysłów, aby rozwinąć to we wspaniały projekt. M.in będzie to przeniesienie wydarzenia na salę gimnastyczną, dzięki czemu więcej ludzi będzie miało możliwość wzięcia udziału. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, na sali również będzie sprzedawany popcorn.

4. Klub kibica

Gwarantuje kontynuację klubu kibica oraz zwolnienia z lekcji na doping! STASZIC LOOOOO!!!

5. Wiadomości ze szkoły

Jeśli znajdą się chętni, powstałyby szkolne wiadomości. Publikowane byłyby na osobnej stronie internetowej. Dotyczyłyby oczywiście różnych wydarzeń z życia szkoły.

6. Turnieje wiedzy

Raz na jakiś czas organizowane byłyby turnieje z wiedzy ogólnej. Każda klasa wybiera swojego przedstawiciela, który będzie rywalizował z rówieśnikami. Klasa która wygra taki turniej, może wybrać sobie dowolny dzień bez odpowiedzi.

7. Skrzynka z pomysłami

W szkole pojawi się skrzynka, do której wszyscy będą mogli wrzucać swoje pomysły na zmiany w szkole!